Dział Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży

Szymon Grabski
telefon: +48 882-046-688
email: szymon.grabski@budmet.com

Logistyka
Koordynator ds. Logistyki i Sprzedaży

Adrian Kozioł
telefon: +48 604-430-230
email: adrian.koziol@budmet.com

Dział Zakupów
Kierownik ds. Zakupów

Joanna Wasyl
telefon: +48 698-691-211
email: joanna.wasyl@budmet.com

Dział Sprzedaży
Kierownik oddziału

Dariusz Borkowski
telefon: +48 694-144-669
email dariusz.borkowski@budmet.com

Specjalista ds. Sprzedaży

Krzysztof Marczyk
telefon: : +48 694-144-669
email: krzysztof.marczyk@budmet.com

Dział Zakupów
Specjalista ds. zakupów

Agnieszka Habel
telefon: +48 602-395-960
email : agnieszka.habel@budmet.com

Dział Sprzedaży
Kierownik oddziału

Jarosław Wilk
telefon: +48 698-107-472
email: jaroslaw.wilk@budmet.com

Dyrektor ds. Klientów Kluczowych

Agata Czubaj
telefon: +48 606-469-369
email: agata.czubaj@budmet.com

Kierownik Sprzedaży Hurtowej

Krzysztof Watroba
telefon: +48 881-912-578
email: krzysztof.watroba@budmet.com

Przedstawiciel Handlowy

Michał Kasperek
telefon: +48 882-105-393
email: michal.kasperek@budmet.com

Główna Księgowa

Anna Talaga
telefon: +48 608-412-713
email. anna.talaga@budmet.com

Zastępca Głównej Księgowej
Samodzielna Księgowa

Maria Marciak
telefon: +48 881-911-546
email: maria.marciak@budmet.com

Samodzielna Księgowa

Anna Dobosz
telefon: +48 606-221-044
email: anna.dobosz@budmet.com

Właściciel firmy

Jerzy Czubaj
telefon: (12) 267-31-07
email: jerzy.czubaj@budmet.com