Dział Sprzedaży

telefon: +48 882-046-688

Logistyka
Specjalista ds. Logistyki i Sprzedaży

Paweł Wendzonka
telefon: +48 606-200-771
email: pawel.wendzonka@budmet.com

Dział Zakupów
Kierownik ds. Zakupów

Joanna Wasyl
telefon: +48 698-691-211
email: joanna.wasyl@budmet.com

Dział Sprzedaży
Kierownik oddziału

Dariusz Borkowski
telefon: +48 694-144-669
email dariusz.borkowski@budmet.com

Zastępca kierownika oddziału

Krzysztof Marczyk
telefon: : +48 694-144-669
email: krzysztof.marczyk@budmet.com

Dział Zakupów
Specjalista ds. zakupów

Agnieszka Habel
telefon: +48 602-395-960
email : agnieszka.habel@budmet.com

Dział Sprzedaży
Kierownik oddziału

Jarosław Wilk
telefon: +48 698-107-472
email: jaroslaw.wilk@budmet.com

Dyrektor Generalny

Agata Czubaj
telefon: +48 606-469-369
email: agata.czubaj@budmet.com

Kierownik Sprzedaży Hurtowej

Krzysztof Wątroba
telefon: +48 881-912-578
email: krzysztof.watroba@budmet.com

Dyrektor Finansowo – Administracyjny

Agnieszka Krawczyk
telefon: +48 606-893-691
email: agnieszka.krawczyk@budmet.com

Główna Księgowa

Maria Marciak
telefon: +48 608-412-713
email: maria.marciak@budmet.com

Samodzielna Księgowa

Anna Dobosz
telefon: +48 606-221-044
email: anna.dobosz@budmet.com

Właściciel firmy

Jerzy Czubaj